شرکت گز معراج اصفهان ؛
    این واحد تولیدی در سال 1335 (1956 میلادی) توسط استاد محمود دردشتی از اساتید و خبرگان بزرگ در صنعت گز بنا نهاده شد و هم اکنون با برندهای معراج  و شاهرضا به فعالیت خود ادامه می دهد. این شرکت پس از سالها تجریه و استفاده از مرغوبترین مواد اولیه و تکنولوژی برتر در فرایند تولید گز و همچنین مستقر کردن آزمایشگاههای مجهز کنترل کیفیت با به کار گرفتن افراد مجرب و متخصص، مدعی آن است که مرغوبترین و اصلیترین گز اصفهان را به شما تقدیم می کند.

با توجه به اهمیت مواد غذایی و تاثیر به سزای آن در سلامت جسم و ذهن، هشدارهای سازمان بین المللی غذا و توصیه های مکرر این سازمان ، شرکت گز معراج  اصفهان  با هدف ارج نهادن به سلامت و رضایت مشتریان با عزمی راسخ و با کادری مجرب سعی در تولید هر چه بهتر این محصول با استفاده از مواد طبیعی ( بدون هیچ گونه افزودنی شیمیایی) ، مفتخر به دریافت نشانهای ارزشمندی در گذشته و سال اخیر شده که به پاره ای از آنها اشاره می شود:
 
  • واحد نمونه و ملی صنعت کشور
  • واحد نمونه سازمان استاندارد ملی
  • واحد نمونه سازمان صنعت ، معدن و تجارت
  • واحد برتر و نمونه صنایع غذایی توسط سازمان غذا و دارو
  • صادرکننده برتر و نمونه سال
  • واحد نمونه و برتر کادر آزمایشگاهی و کنترل کیفی ( مسئول فنی برتر )
  • منتخب و برگزیده جشنواره یکصد برند برتر صنایع
 

محصولات این شرکت دارای پروانه ساخت از وزارت بهداشت و مور تایید اداره استاندارد و دارای علامت استاندارد ملی می باشد. این شرکت برای ارتقای سیستم و رضایت مندی هر چه بیشتر مشتریان خود اقدام به مستقر کردن سیستمهای جهانی ISO 9001  و ISO 22000  و بهداشت غذایی HACCP  نموده است. همچنین از افتخارات این شرکت گواهینامه سلامت  مجوز حک شدن علامت جهانی حلال HALAL WORLD  بر روی کلیه محصولات خود می باشد.

کلیه این افتخارات و افتخاراتی که در سالهای گذشته کسب شده مرهون زحمات و تلاشهایی است که پدرانمان پس از گذشت 70 سال در این شرکت به ثمر رسانده اند.کسب نشانهای مختلف داخلی و خارجی و سابقه دیرینه و درخشان این شرکت مخصوصا مسئولیت این مجموعه را در تولید بهترین و مرغوبترین محصول صد چندان می کند .